+48 91 41 45 441    zsckrmieszkowice@zsckr.com.pl

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

”Nauczyciel to ktoś bardzo wyjątkowy, kto potrafi wykorzystać swoją pomysłowość, dobroć i dociekliwy umysł do wypracowania rzadkiej umiejętności zachęcania innych do myślenia, marzenia, poznawania, próbowania, działania”

…….Szanowna Pani Dyrektor, Nauczyciele, Wychowawcy oraz Pracownicy oświaty z okazji Dnia Edukacji Narodowej pragniemy skierować do Was życzenia wraz z słowami uznania i podziękowania. To słowa Przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego Karoliny Czubko oraz ucznia Jakuba Sztadilów, którzy rozpoczęli w naszej szkole uroczysty apel. Był to czas składania podziękowań wszystkim pracownikom oświaty za ich codzienną pracę i poświęcenie włożone w kształtowanie postaw, zachowań i umiejętności młodzieży. Dziękowano za dzielenie się z uczniami tym, co mają najlepszego – swoją wiedzą. Podkreślono, że dobrze wykształcona   i wychowana młodzież stanowi najwyższą wartość każdej społeczności i jest nadzieją na lepsze jutro. Występy artystyczne poprzedziła część oficjalna połączona ze ślubowaniem uczniów klasy pierwszej technikum. W imieniu klasy na sztandar ślubowali: Natalia Kurzydlak, Patrycja Wozniak, Maszkowski Kamil oraz Romanowski Filip .Jednocześnie odbyło się również uroczyste ślubowaniem nowo wybranej Rady Samorządu Uczniowskiego -przewodniczącej Rady Samorządu Uczniowskiego – Karoliny Czubko oraz zastępcy - Patryka Cywińskiego. W drugiej części uroczystości zaprezentowała się nowa grupa kabaretowa w składzie: Gębarowska Dominika, Hapczyk Gracjan oraz Siedlecki Dawid jak również „Kabaret Szkolnego Niepokoju” , którą tworzą Karolina Czubko, Patryk Cywiński oraz Szymon Chyza. Ci sami uczniowie na koniec uroczystości przygotowali niespodziankę. Dla każdego     z obecnych zaśpiewali piosenkę z własnym tekstem. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że znowu mogliśmy miło i wesoło spędzić czas. Klasie trzeciej Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych wraz z wychowawcą panią Pauliną Łuszczek, którzy po zakończonym apelu zaprosili wszystkich na słodki poczęstunek, jak również za piękne słoneczniki. Dziękujemy występującej młodzieży oraz opiekunowi Samorządu Uczniowskiego pani Teresie Mirek oraz wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie tego spotkania. Chcemy jeszcze raz podziękować za oddanie dla uczniów, wyrozumiałość i cierpliwość oraz za okazywane wsparcie, ogromne poświęcenie i wysiłek włożony w kształtowanie charakterów naszych uczniów.
 
                                                                                                                   Opiekun Samorządu Uczniowskiego oraz jego członkowie.
2016-10-20 13:11 3491

Podaj poniżej imię i nazwisko i adres mail, na podany adres mail przy pierwszej wiadomości przyjdzie do Ciebie link aktywujący. Później nie będzie to już potrzebne.


Imię i nazwisko
Adres mail