+48 91 41 45 441    zsckrmieszkowice@zsckr.com.pl

NAUCZYCIEL ...

…Nauczyciel, to jedna z najbardziej wyjątkowych postaci na całym świecie, bo któż inny mógłby każdego dnia ofiarowywać to, co w nim najlepszego, cudzym dzieciom?...

15 października 2019 roku w naszej szkole uczniowie klasy trzeciej przygotowali apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uroczystość prowadzili Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Mateusz Kisała, asystowała mu koleżanka Kinga Jakóbczyk. Na początku uroczystości do naszej szanownej kadry nauczycielskiej zostało przekazane kilka serdecznych słów, w podziękowaniu za ich trud włożony w edukacje młodzieży. Dziękowano za dzielenie się z uczniami tym, co mają najlepszego – swoją wiedzą i doświadczeniem. Podkreślono, że dobrze wykształcona i wychowana młodzież stanowi najwyższą wartość każdej społeczności i jest nadzieją na lepsze jutro. Paulina Budźko odczytano również list, który został przekazany opiekunowi Samorządu Uczniowskiego, napisany przez absolwentkę naszej szkoły. Po oficjalnej części i wyprowadzeniu sztandaru rozpoczęła się część artystyczna, w której młodzież odśpiewała radosną piosenkę do nauczycieli ,,Awans Wam da” i zagrała krótką, żartobliwą scenkę o relacjach nauczyciel – uczniowie. Następnie wystąpiła grupa kabaretowa naszej szkoły, w składzie: Łucja Zdrodowska, Mateusz Kisała, Michał Błaszkiewicz, pod opieką pani Teresy Mirek. Grupa zaprezentowała skecz Kabaretu Moralnego Niepokoju pt. „Odrabianie lekcji”. Swój debiut miała również uczennica klasy pierwszej Dominika Gordzijewska, która zagrała na gitarze dwa utwory muzyczne dla nauczycieli i pracowników oświaty. Dziękujemy uczniom klasy trzeciej wraz z wychowawcą, jak również wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie tej uroczystości.

Kinga Jakóbczyk
oraz opiekun Samorządu Uczniowskiego
2019-11-14 20:30 1878

Podaj poniżej imię i nazwisko i adres mail, na podany adres mail przy pierwszej wiadomości przyjdzie do Ciebie link aktywujący. Później nie będzie to już potrzebne.


Imię i nazwisko
Adres mail