+48 91 41 45 441    zsckrmieszkowice@zsckr.com.pl

OGÓLNOPOLSKA INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO SZKÓŁ ROLNICZYCH

10 września 2021 r.  w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wincentego Witosa w Studzieńcu odbyły się oficjalne obchody inauguracji roku szkolnego 2021/2022 szkół rolniczych prowadzonych przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. W gościnnych progach szkoły pojawiło się 59 delegacji i pocztów sztandarowych z całej Polski. Podczas  uroczystości minister Grzegorz Puda podkreślił, że rolnictwu potrzebni są fachowcy. Resort rolnictwa stawia na edukację nierozerwalnie związaną z praktyką zawodową, przygotowującą młodzież do aktywnego życia zawodowego, ale też do życia społecznego i politycznego.
U progu nowego roku szkolnego minister życzył nauczycielom, rodzicom i pracownikom oświaty pomyślności w życiu osobistym oraz zadowolenia i satysfakcji z wykonywanej pracy.
Naszą szkołę reprezentowali uczniowie pocztu sztandarowego Anna Synaszko, Kornelia Dalinkiewicz i Szymon Kaczyński  pod opieką  pedagoga szkolnego Agnieszki Rosołowskiej.

   AR
2021-10-05 10:53 1102

Podaj poniżej imię i nazwisko i adres mail, na podany adres mail przy pierwszej wiadomości przyjdzie do Ciebie link aktywujący. Później nie będzie to już potrzebne.


Imię i nazwisko
Adres mail