+48 91 41 45 441    zsckrmieszkowice@zsckr.com.pl

Uwaga !!!

 FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Rozpoczynamy nabór do projektu „Kształcenie otwarte na Europę - EDYCJA II” o numerze POWERVET-2021-1-PL01-KA122-VET- 000020951 w ramach programu Erasmus+. Projekt adresowany jest do uczniów i uczennic naszej Szkoły, kształcących się w zawodach: technik architektury krajobrazu oraz technik żywienia i usług gastronomicznych. Aplikować mogą wszyscy uczniowie uczęszczający w roku szkolnym 2021/2022 do klas II, III i IV.

Rekrutacja prowadzona jest w terminie od 27.04.2022r. od godziny 8:00 do 04.05.2022r. do godziny 15:00. Formularze można składać do sekretariatu szkoły lub Członków Komisji Rekrutacyjnej.

Prosimy o DOKŁADNE zapoznanie się z Regulaminem Naboru oraz instrukcją wypełniania formularza zgłoszeniowego.

Udział w przedsięwzięciu to doskonała szansa rozwoju zawodowego oraz osobistego. Zakwalifikowani uczniowie wezmą udział w dwutygodniowych praktykach w greckich przedsiębiorstwach gdzie będą mogli zwiększyć swoją wiedzę oraz umiejętności związane z profilem kształcenia. Projekt to okazja do zdobycia międzynarodowych doświadczeń i zwiększenia własnego potencjału. Oprócz tego realizowany będzie program kulturowy, który pozwoli bliżej poznać tradycję oraz zabytki Grecji.

 

Zapraszamy do aplikowania.

 

Dodatkowe informacje oraz wsparcie uzyskacie u Dyrektora Szkoły oraz Członków Komisji Rekrutacyjnej.

 

Zajęcia przygotowawcze dla uczestników są obowiązkowym elementem działań w ramach projektu. Przypominamy również że aby wyjechać za granicę niezbędny jest aktualny dowód osobisty lub paszport oraz EKUZ.

 

Bogumiła Żurawiecka

PLIKI DO POBRANIA