+48 91 41 45 441    zsckrmieszkowice@zsckr.com.pl
W dniu 8 marca 2018 r. odbył się w naszej szkole apel z okazji obchodów Międzynarodowego Dnia Kobiet. Na początku usłyszeliśmy wiele serdecznych i miłych słów skierowanych do Pani Dyrektor, wszystkich Nauczycielek i Pań pracujących w naszej szkole oraz do drogich naszych koleżanek. Hitem spotkania okazała się szkolna grupa kabaretowa, która przedstawiła dwa skecze. Pierwszy w oparciu o skecz kabaretu Smile „Tłumacz języka kobiecego” oraz skecz „Testowanie leków” kabaretu Paranienormalni. Opiekunem grupy jest pani Teresa Mirek. Wybrano również "Kobietę Idealną” . Dokonało tego jury do którego zaproszono Pana Roberta Cywińskiego, Dawida Siedleckiego oraz Adama Krajewskiego, który przewodniczył komisji. Konkurs został przeprowadzony w 5 kategoriach:
• Najzabawniejsza – uczestniczki musiały rozbawić jurorów swoim poczuciem humoru
• Najinteligentniejsza – uczestniczki odpowiadały na trudne pytania
• Urodzona modelka – czyli należało się zaprezentować jak na pokazie mody
• Nieustraszona – uczestniczki miały odgadnąć co znajduje się w pudełku
• Pani majster-klepka – musiały zrobić coś z niczego.
"Kobietę Idealną” została koleżanka Aleksandra Markiewicz z klasy III technikum . Gratulujemy! Na zakończenie apelu w imieniu całego zespołu panów i chłopców życzono wszystkim Panią szczęścia, dużo uśmiechu, pomyślności, radości i spełnienia wszystkich marzeń. Każda z Pań otrzymała słodki upominek oraz kwiatek, ufundowany ze środków finansowych uczniów klasy drugiej. Spotkanie zakończyło się występem naszej tegorocznej gwiazdy kabaretowej „Mariolki” w rolę której wcielił się uzdolniony uczeń naszej szkoły – Mateusz Kisała, który rozbawił wszystkich do łez. Wprowadził on nas wszystkich w radosny nastrój. To spotkanie pozwoliło nam na chwile zapomnieć o szkolnych zadaniach i obowiązkach. Organizatorem apelu była klasa II technikum wraz z wychowawcą Teresą Mirek, która serdecznie dziękuje wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do naszego spotkania. Szczególnie członkom grupy kabaretowej: Mateuszowi Kisała, Gracjanowi Hapczykowi, Dawidowi Siedleckiemu, Mateuszowi Januszkiewiczowi, Michałowi Osadców jak również prowadzącym apel Dominikowi Koneckiemu, Lucjanowi Dumicz, Zuzannie Wójtowicz, Paulinie Budźko . Zapraszamy za rok na kolejne spotkanie z okazji 8 marca!


Opiekun Samorządu Uczniowskiego
2018-03-15 11:33 2340

Podaj poniżej imię i nazwisko i adres mail, na podany adres mail przy pierwszej wiadomości przyjdzie do Ciebie link aktywujący. Później nie będzie to już potrzebne.


Imię i nazwisko
Adres mail