+48 91 41 45 441    zsckrmieszkowice@zsckr.com.pl

JĘZYK POLSKI

06.04.2020 Środa (2h)

Temat: Romantyzm – sprawdzian wiadomości

            Drodzy uczniowie, na dzisiejszą lekcję zaplanowaliśmy sprawdzian z epoki romantyzmu. Sprawdzian odbędzie się za pośrednictwem aplikacji Discord. Osoby, które nie wezmą udziału w dzisiejszym sprawdzianie , proszę o indywidualny kontakt.

Temat: Śladami romantyzmu

            Epoka romantyzmu podobnie jak inne ma swoje odzwierciedlenie w literaturze i sztuce współczesnej. Jest to dowód na to, że epoki literackie, a co tym idzie światopogląd i twórczość czasów minionych ma swój wydźwięk we współczesności.

Waszym zadaniem jest zapoznanie się z tematem ze strony 89 i zwrócenie szczególnej uwagi na dziedziny, w których odnajdziemy ślady romantyzmu.

ZADANIE:

Proponuję wykonanie zestawienia dzieł współczesnych nawiązujących do romantyzmu w ciekawej, kreatywnej formie (plakat, prezentacja, album itp.) Oczywiście można skupić uwagę na tym, co nas zainteresował, zachwyciło. Jest to okazja na zdobycie dobrej oceny.

Na wasze prace czekam do 11 maja.

Pozdrawiam. Paulina Łuszczek

2020-05-06 08:38 753

Podaj poniżej imię i nazwisko i adres mail, na podany adres mail przy pierwszej wiadomości przyjdzie do Ciebie link aktywujący. Później nie będzie to już potrzebne.


Imię i nazwisko
Adres mail