+48 91 41 45 441    zsckrmieszkowice@zsckr.com.pl

Pożegnaliśmy ŚP Henryka Rzepczaka

"Odszedłeś cicho, bez słów pożegnania. (...) jakbyś nie chciał, swym odejściem smucić... (...)jakbyś wierzył w godzinę rozstania, że masz niebawem z dobrą wieścią wrócić"

                                                                                                   ks. J. Twardowski

Z wielkim bólem przyjęliśmy wiadomość o śmierci śp Henryka Rzepczaka, naszego serdecznego Kolegi, wspaniałego Nauczyciela i Wychowawcy. Pozostanie na zawsze w pamięci przyjaciół , wdzięcznych uczniów, rodziców i nauczycieli, koleżanek i kolegów. Śmierć zawsze przychodzi nie w porę.
Wielki Polak, Jan Paweł II powiedział:
„Któż z nas w życiu nie wspomina z wdzięcznością takiego człowieka: NAUCZYCIELA, PROFESORA lub PRZYJACIELA, który umiał odsłonić przed nami nowy świat wartości i wzbudzać jego trwały entuzjazm, czy nawet nadać kierunek życiu”

Dzisiaj w ten wrześniowy dzień żegnamy naszego Przyjaciela, wspaniałego Nauczyciela i wychowawcę, żegnamy skromnego człowieka, który żył i pracował wśród nas i z nami. Będziesz żył w naszej pamięci na zawsze…
Spoczywaj w pokoju!!!
2019-10-01 10:25 1448

Podaj poniżej imię i nazwisko i adres mail, na podany adres mail przy pierwszej wiadomości przyjdzie do Ciebie link aktywujący. Później nie będzie to już potrzebne.


Imię i nazwisko
Adres mail