+48 91 41 45 441    zsckrmieszkowice@zsckr.com.pl

Żegnaj Grecjo, do zobaczenia za rok

Na początku września 25 uczniów naszej szkoły rozpoczęło zagraniczne praktyki w przedsiębiorstwach na terenie Riwiery Olimpijskiej w ramach projektu „Kształcenie otwarte na Europę”. Celem wyjazdu była realizacja programu praktyk zawodowych oraz podniesienie kompetencji językowych.
Grupa uczniów kształcących  się w zawodzie technik architektury krajobrazu realizowała  praktyki na terenie ogrodów, natomiast uczniowie kształcący się w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych  podczas zajęć  zapoznawali  się z zakresem prac na różnych stanowiskach w ramach prowadzenia kuchni, restauracji i barów w hotelu.
Praktyki uzupełniane były przez zajęcia terenowe, podczas których młodzież odwiedzała m.in. targi czy lokalne zakłady produkcyjne.
Nie brakowało też czasu na wypoczynek i korzystanie z uroków ciepłej Grecji. Wycieczki, rejs statkiem, kąpiel w morzu i odpoczynek nad basenem ….
Wszyscy wrócili bogatsi o nowe doświadczenia zawodowe i kulturowe oraz piękną opaleniznę ;)
Zapraszamy do zapoznania się z relacja z przebiegu praktyk w Grecji na naszej stronie Facebook.

MGL
2021-10-05 17:52 1617

Podaj poniżej imię i nazwisko i adres mail, na podany adres mail przy pierwszej wiadomości przyjdzie do Ciebie link aktywujący. Później nie będzie to już potrzebne.


Imię i nazwisko
Adres mail